O mnie

Nazywam się Agnieszka Maliszewska i jestem psychologiem zakochanym w seksuologii. Od czasu ukończenia pierwszych studiów psychologicznych drzemie we mnie przekonanie, iż aby móc rzetelnie wykonywać swój zawód, muszę systematycznie uzupełniać swoją wiedzę z różnych obszarów psychologii. Tym sposobem w 2016 roku znalazłam się na studiach podyplomowych z seksuologii klinicznej, co spowodowało, iż w ostatnim czasie to właśnie z tą wiedzą przeżywam najgorętszy romans.

W zawodzie psychologa pracuję od 5 lat. Z racji młodego wieku i potrzeby rozwoju podejmowałam jednocześnie pracę w różnych obszarach psychologii – treningi grupowe, poradnictwo indywidualne, diagnoza, wsparcie, interwencja kryzysowa. Moim klientem dotychczas byli zarówno dorośli jak i dzieci.

Pomysł na prowadzenie bloga zrodził się, kiedy zaszłam w ciążę. Na ten czas zrezygnowałam z pracy zawodowej, by w całości poświęcić się pełnemu wyciszeniu po bardzo pracowitym roku. Jest to również czas, w którym mogę poświęcić się swojemu romansowi z seksuologią, będącą dla mnie najciekawszym obszarem, z jakim dotychczas miałam do czynienia. Zapewniam, że informacje, które przeczytacie na moim blogu są poparte wiedzą zdobytą od polskich autorytetów w dziedzinie seksuologii oraz literaturą fachową 🙂 Zachęcam Was do przygody z najbardziej ludzką dziedziną nauki!