Z serca SeksMisji

Dlaczego warto tu zaglądać?

Cześć! Od początku tworzenia bloga towarzyszą mi przemyślenia dotyczące Twoich korzyści z zaglądania tutaj. Po co właściwie ludzie mieliby chcieć mnie czytać? A już tłumaczę!

Na moim blogu znajdziesz nieocenzurowaną wiedzę dotyczącą seksualności dziecka. Żyjemy w kraju, w którym edukacja seksualna nie istnieje (tak, nawet nie twierdzę, że jest okrojona, ona nie istnieje), a już o edukacji seksualnej rodziców małych dzieci nikt nie myśli, bo przecież trzylatka nie zajdzie w ciążę. A ja chcę dać Wam wiedzę, która Waszym córkom i synom pozwoli w przyszłości kochać się dla przyjemności, rozumieć i znać swoje ciało, nie wstydzić się własnej seksualności przed samym sobą. Mam taką misję, aby rozbudzić w Was gorący romans z wiedzą o seksualności dziecka – na początek!

Na moim blogu od czasu do czasu będziesz miał okazję zapoznać się z moimi poglądami, dostaniesz dawkę wiedzy psychologicznej, a z czasem zajmę się również naszą seksualnością – seksualnością dorosłych! Dlaczego z czasem? Bo to, co już straciliśmy, jest za nami. A dzieciaki nie mają czasu, chcę je uchronić przed stratami, których nie można odpracować.

Co jeszcze? Książki! Poczytuję różne podręczniki psychologiczne, ale też inne pozycje edukacyjne, czasami reportaże, najrzadziej fabułę. Skorzystaj, polecę Ci te, które dały mi trochę emocji i wiedzy!

Ah…i studenci psychologii – nie wyobrażam sobie, że nie chcecie skorzystać z wiedzy w przystępnej pigułce! To dla Was warsztat do udzielania w przyszłości konsultacji psychologicznych i poszerzania zasięgu mojej misji, więc nie może Was tu zabraknąć!

Gratuluję Wam potrzeby rozwoju, poszerzania horyzontów, zdobywania wiedzy! Zapraszam, abyś po każdym przeczytaniu mojego artykułu udzielił/ udzieliła sobie prawa do nagrody! Zrób dla siebie coś miłego, zjedz coś pysznego, zamknij oczy i przywołaj jakieś mega przyjemne wspomnienie, zapal świecę zapachową…a jeśli jesteś facetem, to nie wiem, obejrzyj sobie skróty na meczyki.pl lub poświęć 10 minut na śmieszne koty w internetach 😉

Pozdrawiam Was serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *